FC0402E1000BBT1
FC0402E1000BBT1 Vishay Thin Film
fcseries.pdf
Виробник: Vishay Thin Film
Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/20W 0402
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
High Frequency/RF Resistors 100ohms 0.1% 25ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC0402E1000BBT1 FC0402E1000BBT1 Виробник : Vishay / Thin Film fcseries.pdf High Frequency/RF Resistors 100ohms 0.1% 25ppm