Продукція > VISHAY > FC0402E1000BST5
FC0402E1000BST5
FC0402E1000BST5 Vishay
fcseries.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0402 100 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук