Продукція > VISHAY > FC0402E1001DTTS
FC0402E1001DTTS
FC0402E1001DTTS Vishay
doc60093.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0402 1K Ohm 0.5% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук