FC0402E2000DTT5
FC0402E2000DTT5 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
High Frequency/RF Resistors 200ohms 0.5% 25ppm
на замовлення 3121 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0402 200 Ohm 0.5% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC0402E2000DTT5 FC0402E2000DTT5 Виробник : Vishay fcseries.pdf Res Thin Film 0402 200 Ohm 0.5% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R