FC0402H1740DBT1
FC0402H1740DBT1 Vishay / Thin Film
fcseries-1764116.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
High Frequency/RF Resistors 0.05W 174ohms 0.5% 50ppm 30V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук