FC0402H43R2FBT1
FC0402H43R2FBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
High Frequency/RF Resistors 0.05W 43.2ohms 1% 50ppm 30V
на замовлення 1206 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук