FC0402H71R5DBT1
FC0402H71R5DBT1 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
High Frequency/RF Resistors 0.05W 71.5ohms 0.5% 50ppm 30V
на замовлення 2313 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук