Продукція > VISHAY > FC0402K1001JBT0
FC0402K1001JBT0
FC0402K1001JBT0 Vishay
fcseries.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0402 1K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук