Продукція > VISHAY > FC0402K22R1FTBSTS
FC0402K22R1FTBSTS
FC0402K22R1FTBSTS Vishay
fcseries.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0402 22.1 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук