FC0805E1000GTTS
FC0805E1000GTTS Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
High Frequency/RF Resistors 100 OHM 2% 25PPM 1/6W
на замовлення 1493 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0805 100 Ohm 2% 0.2W(1/5W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC0805E1000GTTS FC0805E1000GTTS Виробник : Vishay fcseries.pdf Res Thin Film 0805 100 Ohm 2% 0.2W(1/5W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R