Продукція > FOX / ABRACON > FC3BAAAEM16.0-T3
FC3BAAAEM16.0-T3
FC3BAAAEM16.0-T3 Fox / Abracon
FC3BA.pdf
Виробник: Fox / Abracon
Crystals Automotive SMD Crystal, 16 MHz, Tolerance 100.0 ppm, Stability 100.0 ppm, -40 To +85 C, 10pF, 3.2 x 2.5 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук