Продукція > FOX / ABRACON > FC3BABCJM32.0-T3
FC3BABCJM32.0-T3
FC3BABCJM32.0-T3 Fox / Abracon
FC3BA.pdf
Виробник: Fox / Abracon
Crystals Automotive SMD Crystal, 32 MHz, Tolerance 50.0 ppm, Stability 30.0 ppm, -40 To +85 C, 15pF, 3.2 x 2.5 mm
Написати відгук