Продукція > FOX / ABRACON > FC3BACBGP12.0-T3
FC3BACBGP12.0-T3
FC3BACBGP12.0-T3 Fox / Abracon
FC3BA.pdf
Виробник: Fox / Abracon
Crystals Automotive SMD Crystal, 12 MHz, Tolerance 30.0 ppm, Stability 50.0 ppm, -40 To +105 C, 12pF, 3.2 x 2.5 mm
Написати відгук