Продукція > FOX / ABRACON > FC3BAFBDI19.2-T3
FC3BAFBDI19.2-T3
FC3BAFBDI19.2-T3 Fox / Abracon
FC3BA.pdf
Виробник: Fox / Abracon
Crystals Automotive SMD Crystal, 19.2 MHz, Tolerance 15.0 ppm, Stability 50.0 ppm, -40 To +125C, 8pF, 3.2 x 2.5 mm
Написати відгук