FC3BQBBMM12.0
FC3BQBBMM12.0 Abracon Corporation
fc3bq.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Crystal 12MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 120Ohm 4-Pin SMD T/R
на замовлення 374 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук