Продукція > FOX / ABRACON > FC3BQDDDM25.0-T3
FC3BQDDDM25.0-T3
FC3BQDDDM25.0-T3 Fox / Abracon
FC3BQ.pdf
Виробник: Fox / Abracon
Crystals SMD Crystal, 25 MHz, Tolerance 25.0 ppm, Stability 25.0 ppm, -40 To +85 C, 8pF, 3.2 x 2.5 mm
Написати відгук