Продукція > FOX / ABRACON > FC3BSBCGF24.0-T3
FC3BSBCGF24.0-T3
FC3BSBCGF24.0-T3 Fox / Abracon
FC3BS.pdf
Виробник: Fox / Abracon
Crystals SMD Crystal, 24 MHz, Tolerance 50.0 ppm, Stability 30.0 ppm, -20 To +70 C, 12pF, 3.2 x 2.5 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук