Продукція > FOX / ABRACON > FC3BSBCLF24.0-T3
FC3BSBCLF24.0-T3 Fox / Abracon
FC3BS.pdf
Виробник: Fox / Abracon
Crystals SMD Crystal, 24 MHz, Tolerance 50.0 ppm, Stability 30.0 ppm, -20 To +70 C, 18pF, 3.2 x 2.5 mm
Написати відгук