Продукція > FOX / ABRACON > FC3BSEEMP25.0-T3
FC3BSEEMP25.0-T3 Fox / Abracon
FC3BS.pdf
Виробник: Fox / Abracon
Crystals SMD Crystal, 25 MHz, Tolerance 20.0 ppm, Stability 20.0 ppm, -40 To +105 C, 20pF, 3.2 x 2.5 mm
Написати відгук