Продукція > FOX ELECTRONICS > FC5BSBBMD12.0-T1
FC5BSBBMD12.0-T1
FC5BSBBMD12.0-T1 Fox Electronics
FC5BS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301
Виробник: Fox Electronics
Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 140 Ohms
Frequency: 12 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 140 Ohms, Frequency: 12 MHz.