Продукція > FOX ELECTRONICS > FC5BSCCLM27.0-T1
FC5BSCCLM27.0-T1
FC5BSCCLM27.0-T1 Fox Electronics
FC5BS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301
Виробник: Fox Electronics
Description: CRYSTAL 27MHZ 18PF SMT
Написати відгук
Crystals SMD Crystal, 27 MHz, Tolerance 30.0 ppm, Stability 30.0 ppm, -40 To +85 C, 18pF, 5 x 3.2 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC5BSCCLM27.0-T1 Виробник : Fox / Abracon C5BS-2010343.pdf Crystals SMD Crystal, 27 MHz, Tolerance 30.0 ppm, Stability 30.0 ppm, -40 To +85 C, 18pF, 5 x 3.2 mm