Продукція > FOX ELECTRONICS > FC7BQCCMC7.3728-T1
FC7BQCCMC7.3728-T1
FC7BQCCMC7.3728-T1 Fox Electronics
FQ7050_3.jpg
Виробник: Fox Electronics
Description: CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 7.3728 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 7.3728 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC7BQCCMC7.3728-T1 FC7BQCCMC7.3728-T1 Виробник : Fox Electronics FQ7050_3.jpg Description: CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 7.3728 MHz