Продукція > BEL > FCBA1-1008F-R27J
FCBA1-1008F-R27J BEL
Виробник: BEL
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1008; 270nH; 500mA; ±5%; 2.92x2.79mm; 910mΩ
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -40...125°C
Body dimensions: 2.92x2.79mm
Operating current: 0.5A
Max resistance: 910mΩ
Q factor: 45
Test frequency: 25MHz
Case - inch: 1008
Resonant frequency: 0.6GHz
Case - mm: 2520
Core material: ferrite
Type of inductor: wire
Inductance: 0.27µH
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1008; 270nH; 500mA; ±5%; 2.92x2.79mm; 910mΩ, Mounting: SMD, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -40...125°C, Body dimensions: 2.92x2.79mm, Operating current: 0.5A, Max resistance: 910mΩ, Q factor: 45, Test frequency: 25MHz, Case - inch: 1008, Resonant frequency: 0.6GHz, Case - mm: 2520, Core material: ferrite, Type of inductor: wire, Inductance: 0.27µH.