Продукція > AMPHENOL > FCC17A15SN4E0
FCC17A15SN4E0
FCC17A15SN4E0 Amphenol
filterd-conn_cat.pdf
Виробник: Amphenol
Filtered D-Subminiature, Input Output Connectors, 15pin, Socket, 2200pF
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FCC17A15SN4E0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCC17A15SN4E0 Виробник : Amphenol Commercial Products FCC17xxxxNxx0x.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
товару немає в наявності
FCC17-A15SN-4E0 Виробник : Amphenol Commercial Products amphenol_FILTERD-CONN_CAT-1157215.pdf D-Sub Standard Connectors 15P Female D-Sub Str PCB Tail 2200pF