Продукція > AMPHENOL > FCC17-B25SC-49B
FCC17-B25SC-49B Amphenol
Виробник: Amphenol
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 1.37mm Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FCC17-B25SC-49B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCC17B25SC49B Виробник : Amphenol Commercial Products FCC17xxxxCxxBx.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
товару немає в наявності
FCC17-B25SC-49B FCC17-B25SC-49B Виробник : Amphenol Commercial Products amphenol_FILTERD-CONN_CAT-1157215.pdf D-Sub Standard Connectors D-SUB MB590 5600PF