FCC17A15PE400 Amphenol ICC (Commercial Products)
io-fce17-dsub-filter.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Packaging: Box
Features: Filter, Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Board Side (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR, Packaging: Box, Features: Filter, Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A).
Інші пропозиції FCC17A15PE400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCC17A15PE400 FCC17A15PE400 Виробник : Amphenol Commercial Products amphenol_FILTERD-CONN_CAT-1157215.pdf D-Sub Standard Connectors 15P Vert Mt PCB Tail 4-40 UNC 180 pF