FCD061125TP Littelfuse Inc.
FCD06 Series.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.018" H (1.60mm x 0.80mm x 0.45mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cULus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.0064
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.018" H (1.60mm x 0.80mm x 0.45mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cULus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Current Rating (Amps): 1.25 A, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.0064.