FCD121315TP
FCD121315TP Littelfuse Inc.
FCD12.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE BOARD MNT 3.15A 32VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.026" H (3.20mm x 1.60mm x 0.65mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cULus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 3.15 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.28
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 3.15A 32VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.026" H (3.20mm x 1.60mm x 0.65mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cULus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 3.15 A, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.28.