FCE17A15AD210G Amphenol ICC (Commercial Products)
io-fce17-dsub-filter.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: FILTERED D-SUB, 15PIN, ADAPTER,
Features: Filter
Packaging: Box
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Rows: 2
Convert From (Adapter End): D-Sub, 15 Pin Male
Convert To (Adapter End): D-Sub, 15 Pin Female
Connector Style: Connector Saver
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTERED D-SUB, 15PIN, ADAPTER,, Features: Filter, Packaging: Box, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Rows: 2, Convert From (Adapter End): D-Sub, 15 Pin Male, Convert To (Adapter End): D-Sub, 15 Pin Female, Connector Style: Connector Saver, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated.
Інші пропозиції FCE17A15AD210G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCE17A15AD210G Виробник : Amphenol Commercial Products io-fce17-dsub-filter.pdf D-Sub Adapters & Gender Changers Filtered D-sub, 15pin, Adapter, 470pF, 50u" Gold Plating