FCE17A15AD3E0 Amphenol ICC (Commercial Products)
io-fce17-dsub-filter.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: FILTER CONNECTOR, 15PIN, ADAPTOR
Features: Filter
Packaging: Box
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Rows: 2
Convert From (Adapter End): D-Sub, 15 Pin Male
Convert To (Adapter End): D-Sub, 15 Pin Female
Connector Style: Connector Saver
Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER CONNECTOR, 15PIN, ADAPTOR, Features: Filter, Packaging: Box, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Rows: 2, Convert From (Adapter End): D-Sub, 15 Pin Male, Convert To (Adapter End): D-Sub, 15 Pin Female, Connector Style: Connector Saver, Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated.
Інші пропозиції FCE17A15AD3E0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCE17A15AD3E0 FCE17A15AD3E0 Виробник : Amphenol Commercial Products io_fce17_dsub_filter-3369794.pdf D-Sub Adapters & Gender Changers Filter Connector, 15pin, Adaptor, 2200pF