FCE17-A15PE-240
FCE17-A15PE-240 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors ST pcb plug 15 pin 820pF
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR, Packaging: Box, Features: Filter, Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCE17A15PE240 Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) fce17xxxxexx0x.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Packaging: Box
Features: Filter, Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A