FCE17-C37SA-410
FCE17-C37SA-410 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors RA pcb recpt 4-40 thread 470 pF
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER, Features: Board Lock, Filter, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 37, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C), Backset Spacing: 0.318" (8.08mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCE17C37SA410 FCE17C37SA410 Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) fce17xxxxaxx0x.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Features: Board Lock, Filter
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 37
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C)
Backset Spacing: 0.318" (8.08mm)