FCI1608F-R10M
FCI1608F-R10M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
FCI-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 0.1UH 0.5OHM 50MA
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 240MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 0.1UH 0.5OHM 50MA, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 240MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 50 mA.