FCI2012F-R56M
FCI2012F-R56M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
FCI-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 0.56UH 0.75OHM 150MA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 750mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 115MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 150 mA
Написати відгук
Description: IND 0.56UH 0.75OHM 150MA, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 750mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 115MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 560 nH, Current Rating (Amps): 150 mA.