Продукція > TAI-TECH > FCM1608KF-601T05
FCM1608KF-601T05 TAI-TECH
Виробник: TAI-TECH
500mOhm ±25% 600Ohm@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук