FCM26J0206K-- KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
550VAC 20uF 10% 70A 0.94mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
550VAC 20uF 10% 70A 0.94mOhms.