FCO2C01920033CDY00
FCO2C01920033CDY00 Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCO-2C%20Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: XTAL OSC XO 19.200MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 6mA
Height - Seated (Max): 0.038" (0.96mm)
Frequency: 19.2 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 19.200MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 6mA, Height - Seated (Max): 0.038" (0.96mm), Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.