FCO3C010700A3CFU00
FCO3C010700A3CFU00 Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCO-3C Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: XTAL OSC XO 10.700MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 6.8mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Frequency: 10.7 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 10.700MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 6.8mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Frequency: 10.7 MHz, Base Resonator: Crystal.