FCO5C016386A3CCU00
FCO5C016386A3CCU00 Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCO-5C%20Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: XTAL OSC XO 16.386MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 6.8mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 16.386 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 16.386MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 6.8mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 16.386 MHz, Base Resonator: Crystal.