FCO5C020250A3CBY00
FCO5C020250A3CBY00 Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCO-5C%20Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: XTAL OSC XO 20.250MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 6.8mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 20.25 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 20.250MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 6.8mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 20.25 MHz, Base Resonator: Crystal.