FCO5C02941218CGE00
FCO5C02941218CGE00 Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCO-5C Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: XTAL OSC XO 29.412MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 29.412 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 29.412MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 29.412 MHz, Base Resonator: Crystal.