FCO6C01920050CCU00
FCO6C01920050CCU00 Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCO-6C%20Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: XTAL OSC XO 19.200MHZ LVCMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 5V
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Frequency: 19.2 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 19.200MHZ LVCMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 5V, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.