Продукція > BETRONKA > FCO7C003276A3CBY00
FCO7C003276A3CBY00
FCO7C003276A3CBY00 Betronka
FCO-7C%20Series.pdf
Виробник: Betronka
Description: XTAL OSC XO 12.031125MHZ CMOS SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 6.8mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Frequency: 12.032 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 12.031125MHZ CMOS SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 6.8mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Frequency: 12.032 MHz, Base Resonator: Crystal.