FCR0805-22RJI
FCR0805-22RJI IRC (TT electronics)
fcr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 0805 22 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±500ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук