FCT2T03276806E3
FCT2T03276806E3 Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCT-2T%20Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 6PF DIP
Packaging: Bag
Package / Case: Cylindrical Can, Radial
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Operating Mode: Fundamental
ESR (Equivalent Series Resistance): 35 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 6PF DIP, Packaging: Bag, Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Operating Mode: Fundamental, ESR (Equivalent Series Resistance): 35 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.