FCT3M03276812P3
FCT3M03276812P3 Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Operating Mode: Fundamental, Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 80 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.