FCX1M02714512E3J
FCX1M02714512E3J Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCX-1M%20Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: CRYSTAL 27.145MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 27.145 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 27.145MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 27.145 MHz.