FCX3M01356004E3D
FCX3M01356004E3D Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCX-3M%20Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: CRYSTAL 13.560MHZ 4PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 4pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 13.56 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 13.560MHZ 4PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 4pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 13.56 MHz.