FCX3M04500007U3L
FCX3M04500007U3L Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCX-3M Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: CRYSTAL 45.000MHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms
Frequency: 45 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 45.000MHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 30 Ohms, Frequency: 45 MHz.