FCX5M02500022W5K
FCX5M02500022W5K Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCX-5M Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: CRYSTAL 25.000MHZ 22PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 22pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±35ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 45 Ohms
Frequency: 25 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 25.000MHZ 22PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 22pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±35ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 45 Ohms, Frequency: 25 MHz.